تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
حمایت از پیشران‌های اقتصادی در اولویت

نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی معتقد است که می‌بایست تعاریف دقیقی را از پیشران‌های اقتصادی ارائه دهیم تا بتوان بر این مبنا به تبیین شاخص‌ها در این زمینه پرداخت.

سیدجواد حسینی کیا، نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در دیدار با دبیرکل و اعضای مجمع کارآفرینان ایران درخصوص پیشران‌های اقتصادی و وضعیت کنونی کارآفرینان در کشور، اظهارکرد: به نظر من پیشران‌ها باید به درجات مختلفی تقسیم شوند تا حاکمیت و پیشران‌های اقتصادی وظایف و تکالیف خود را در قبال یکدیگر بدانند؛ اکنون تعاریف دقیقی در این خصوص وجود ندارد و در صورت ایجاد یک تعریف و تقسیم بندی مشخص، می توان به تبیین شاخص‌ها در این زمینه پرداخت.

وی در ادامه افزود: زمانیکه این شاخص‌ها تعیین شد می‌توان به سراغ مراحل بعدی رفت و قوانین مزاحم، مشوق‌ها و تمامی موانع و مشکلاتی که پیشران ها در مسیر خود با آن مواجه هستند را مورد بحث و بررسی قرارداد. در این شاخص بندی باید به ظرفیت تولیدی پیشران ها اعم از میزان اشتغال آفرینی، تولید، صادرات و ... را مورد سنجش قرار داد تا چشم انداز مشخصی از رشد و توسعه را ارائه و اندازه گیری کرد.

نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در پایان تاکید کرد: در شاخص بندی‌هایی که انجام خواهدگرفت، پیشران‌هایی که طرح توسعه آن ها بر مبنای دانش بنیان است، در اولویت قرار دارند. اگر این اقدامات انجام شود بسیاری از مشکلات پیشران‌ها و کارآفرینان حل می‌شود و مسائل مربوط به حوزه‌های اقتصادی به مرور رو به بهبود حرکت خواهند کرد که بی شک گام بزرگی در راستای تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرینی خواهد بود.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «حمایت از پیشران‌های اقتصادی در اولویت»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جستجو های اخبار روز

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..