تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم




تمام خدمات بخش قضایی در استان الکترونیکی شده است

رئیس کل دادگستری زنجان:

صادقی نیارکی از الکترونیکی شدن تمام خدمات بخش قضایی در استان خبر داد و گفت: افراد با حضور در سامانه ثنا به راحتی کار‌های قضایی خود را انجام می‌دهند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز زنجان؛ اسماعیل صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان زنجان سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه زنجان، از الکترونیکی شدن تمام خدمات بخش قضایی در استان خبر داد وگفت: افراد با حضور در سامانه ثنا به راحتی کار‌های قضایی خود را انجام می‌دهند.تمام خدمات بخش قضایی در استان الکترونیکی شده است

 صادقی نیارکی با بیان اینکه هم اکنون ۳۰ سامانه الکترونیکی در قوه قضاییه قابل استفاده برای مردم است گفت: صدور گواهی عدم سوء پیشینه یک نمونه بارز از این ۳۰ سامانه است.

وی با اشاره به اینکه ۳۰ هزار گواهی عدم سوء پیشینه در زنجان صادرشده است، افزود: با استفاده از قلم الکترونیکی نیازی به استفاده از کاغذ و دیگر اقلام نیست.

رئیس کل دادگستری استان با گرامی داشت یاد وخاطره دکتر بهشتی و یارانش در قوه قضاییه گفت: در حوزۀ مجازات جایگزین حبس، ۳۰ درصد افزایش اتفاق افتاده است.




پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «تمام خدمات بخش قضایی در استان الکترونیکی شده است»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جستجو های اخبار روز

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..