تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
اژه‌ای: متخلفان حادثه آبادان تحت تعقیب قرار می‌گیرند

به گزارش پایگاه خبری صراط به نقل از صدا و سیما، رئیس قوه قضائیه در سفری از پیش تعیین نشده در نماز عبادی سیاسی جمعه شهرستان پیشوا شرکت کرد و و طی سخنانی افزود: قوه قضائیه در همان لحظه اول در سطح دادستانی وارد شد و کسانی که در نگاه اول مقصر قلمداد می‌شدند و یا احیاناً می‌توانستند قصور و تقصیری داشته باشند؛ بلافاصله تحت تعقیب قرار گرفتند و بعضی از آن‌ها بازداشت شدند.

حجت الاسلام و المسلمین اژه‌ای گفت: باید همه جوانب از لحاظ فنی بررسی شود و کارشناسان از لحاظ فنی نظر بدهند. اگر هر یک از دستگاه‌ها مسئولیتی داشته یا هر فردی یا هر تشکیلاتی که حتی از خود قوه قضائیه باشد، وظایف خود را انجام نداده باشند؛ باید طوری دنبال شود تا تکراری صورت نپذیرد.

رئیس قوه قضائیه در پیشوا افزود: این مسئله باید به نحوی همه جانبه بررسی شود. دولت نیز کار گروهی تعیین کرده است. این کارگروه باید تشکیل شود و به همه جوانب حادثه رسیدگی نماید و به قوه قضائیه گزارش دهد.

رئیس قوه قضائیه در پایان به زیارت حضرت جعفربن موسی برادر امام رضا (ع) مشرف شد.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «اژه‌ای: متخلفان حادثه آبادان تحت تعقیب قرار می‌گیرند»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جستجو های اخبار روز

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..