تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
جمع آوری کمک در حمایت از مردم مقاوم یمن

معاون بین الملل سازمان بسیج مستضعفین خبر داد؛

معاون بین الملل سازمان بسیج مستضعفین گفت: با توجه به درخواست‌های مکرر هموطنان جهت اعلام شماره حساب به منظور حمایت از مردم مقاوم یمن...

به گزارش بولتن نیوز، معاون بین الملل سازمان بسیج مستضعفین گفت: با توجه به درخواست‌های مکرر هموطنان جهت اعلام شماره حساب به منظور حمایت از مردم مقاوم یمن، شماره کارت: ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۵۸۷۹۱ و شماره شبا: IR۸۰۰۱۷۰۰۰۰۰۰۰۱۱۰۲۱۲۷۷۵۰۰۱ به نام ستاد پشتیبانی مردم یمن نزد بانک ملی ایران جهت همدلی و واریز کمک‌های مالی اعلام می‌گردد.


معاون بین الملل سازمان بسیج مستضعفین در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج گفت: با توجه به درخواست‌های مکرر هموطنان جهت اعلام شماره حساب به منظور حمایت از مردم مقاوم یمن، شماره کارت: ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۵۸۷۹۱ و شماره شبا: IR۸۰۰۱۷۰۰۰۰۰۰۰۱۱۰۲۱۲۷۷۵۰۰۱ به نام ستاد پشتیبانی مردم یمن نزد بانک ملی ایران جهت همدلی و واریز کمک‌های مالی اعلام می‌گردد. دکتر مؤمنی‌ها افزود: مشاهده شده برخی از مجموعه‌ها اقدام به جمع آوری کمک‌های مردمی در این زمینه کرده که تأکید می‌گردد تنها مرجع رسمی در این حوزه، شماره حساب اعلام شده می‌باشد. شایان ذکر است تاکنون مبلغ ۴۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال از طریق کمک‌های مردمی جمع‌آوری گردیده که در اختیار مراجع ذیصلاح قرار گرفته است.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «جمع آوری کمک در حمایت از مردم مقاوم یمن»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جستجو های اخبار روز

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..