تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
حضور پر افتخار گروه موسیقی محلی مقامی آلاله کاشمر در جشنواره ملی آواها و نواهای سردار مقاومت

گروه موسیقی محلی مقامی آلاله کاشمر در جشنواره ملی آواها و نواهای سردار مقاومت در کرمان نقش آفرینی خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج خراسان رضوی، آثار ارسالی این گروه به سرپرستی استاد حسین رضایی از پیشکسوتان موسیقی محلی مقامی کاشمر از بین ۱۱۴۳ اثر که از سراسر کشور به دبیرخانه این جشنواره رسیده بود بعنوان اثر منتخب برای اجرا در خرداد ماه ۱۴۰۱ در کرمان پذیرفته شد. 

 دبیر این جشنواره اعلام کرد که آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره ، فراتر از انتظار ما برای نخستین دوره برگزاری بود.

مسعود نکویی افزود: از تعداد آثار ارسال شده به نخستین جشنواره آواها و نواهای سردار مقاومت پس از راستی آزمایی به لحاظ اجرای زنده و غیرزنده، ۸۴ اثر در بخش نهایی توسط داوران مورد ارزیابی قرار گرفت و گروه های برگزیده انتخاب شدند.

وی تصریح کرد: آثار ارسالی به جشنواره آواها و نواهای سردار مقاومت شامل سرود، تواشیح، آکاپلا، کرال، آهنگ سازی، مقاله، اجراهای محلی و آثار ویژه بخش سردار سلیمانی است.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «حضور پر افتخار گروه موسیقی محلی مقامی آلاله کاشمر در جشنواره ملی آواها و نواهای سردار مقاومت»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جستجو های اخبار روز

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..